E fejuara e këngëtarit të njohur nuk është shqiptare! Ai s’e fsheh më emrin e saj

0

Duke qenë se ishte i rezervuar për një kohë të gjatë askush nuk e dinte se kush është vajza që ia ka rrëmbyer zemrën, shkruan lajmi.net

Madje edhe ditën e fejesës publikoi foto ku shiheshin vetëm duart e tyre duke mos zbuluar asgjë më shumë rreth saj.

E sot Eriki nuk e ka ndërmend të fshihet më pasi shpesh herë po publikon foto me vajzën simpatike e së fundmi e ka zbuluar edhe emrin e saj në bazë të të cilin dihet se nuk është shqiptare dhe quhet Romina Sablić./Lajmi.net/

Powered by WPeMatico

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »