E dashura e Getoar Selimit?

0

Getoari Selimi ishte i gashtëm edhe për një triumf të radhës, por qe nuk doli të jetë ashtu.

Marina dhe Geti

Sipas disa burimeve ai u tregua i guximshëm që të marr një vendim të rëndësishëm në jetën e tij, veprim ky i cili do ia ndryshonte statusin nga beqar tek i martuar.Lidhja mes Getoar Selimit dhe prezantueses Marina Vjollca akoma nuk është konfirmuar nga dyshja.

Por gjithmonë e më shumë po flitet se ata janë në lidhje tashmë e disa muaj.Madje tashmë zërat janë shtuar për një tjetër hap të reperit.

Ai i ka propozuar martesë prezantueses por përgjigja që ka marrë Selimi është “Jo” pasiqë sipas Marinës është akoma herët për dika të tillë. E nëse krejt kjo është e vërtet ashtu siç po flitet, shpresojmë që reperi të merr përgjigje pozitive sa më shpejtë dhe dashuria të triumfoj. /Prive.al/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »