Dy serb dhe një shqiptar prangosen në pikën kufitare “Dheu i Bardhë”
14:09 | 15 Janar 2017

Në pikën kufitare “Dheu i Bardhë” janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj dy Serb dhe një Shqiptar pasi që gjatë kontrollit në veturën “Opel Vectra” me të cilën ishin duke lëvizur është gjetur dhe konfiskuar 962.76 gram substancë e dyshuar narkotike e llojit “Marihuanë”.
Me urdhër të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/
 
Rashel Kolaneci
S