Dy serb dhe një shqiptar prangosen në pikën kufitare “Dheu i Bardhë”

0
Në pikën kufitare “Dheu i Bardhë” janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj dy Serb dhe një Shqiptar pasi që gjatë kontrollit në veturën “Opel Vectra” me të cilën ishin duke lëvizur është gjetur dhe konfiskuar 962.76 gram substancë e dyshuar narkotike e llojit “Marihuanë”.
Me urdhër të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

 

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »