Dy gjimnaziste rrihen keq për një djalë! (Video)

0

Nuk janë të pakta sherret mes adoleshenteve në gjimnazet e Shqipërisë. Këtë herë një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur në gjimnazin “Sejfulla Malshova” të Këlcyrës.

Dy vajzat janë filmuar te zihen dhe shajnë njëra-tjetrën.

Video është dërguar nga disa të gjimnazistë, të cilët dhe kanë filmuar ngjarjen në faqen “Anna Media”.

Sikurse duket edhe nga videoja, edhe pse vajzat ulërasin dhe zihen me njëra-tjetrën askush nga nxënësit e klasës nuk ndërhyn për t’i ndarë.

“Pershendetje Anna Media nga Kelcyra! Ja si zihen ne gjimnazin Sejfulla Malshova dy vajza me nj-tj…i gjithe ky sherr erdhi per nje djale!”, ka qenë komenti që ka përcjellë videon.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »