Dua kthehet në shtëpi, puthje e përqafime me të dashurin
15:25 | 20 Janar 2019
Dua Lipa pasi shikoi ndeshjen Arsenal-Chelsea me prindërit, është kthyer tek i dashuri, Isaac Carew, shkruan lajmi.net.

Ajo publikoi një video ku shihet duke e puthur dhe përqafuar atë, pasi ishte për disa ditë larg.

“Shtëpi është aty ku zemra ime është”, ka shkruar Dua, duke e etiketuar Isaacun. /Lajmi.net/

Kejvina Kthella