Dridhet PSG, sa shumë yje mungojnë me Barcelonën

0
Jo vetëm Ibrahimovic e Verrati do ti mungojnë PSG-së në ndeshjen me Barcelonën. Skuadrës së madhe franceze i janë shtuar edhe disa emra që pritet të mungojnë në njëren nga ndeshjet vendimtare të edicionit.

David Luiz e Marco Motta kanë pësuar lëndime në sfidën me Marsejin dhe prezenca e tyre në fushë për ndeshjen me Barcelonën duket shumë e dyshimtë.

Dy yjet e skuadrës pritet të jenë nga 10 deri në 14 ditë jashtë fushave duke rrezikuar seriozisht prezencën në ndeshjen e parë të çerekfinales së Ligës së Kampionëve./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »