Drejtori i Shtëpisë së Kulturës Jetmir Ismaili, me ftesë të ambasadorit amerikan ishte i pranishëm në përvjetorin e 242 të pavarësisë së Amerikës

0

Me ftesë të ambasadorit amerikan në Beograd, Kyle Scott, drejtori i Shtëpisë së Kulturës Jetmir Ismaili së bashku me puntorët e Këndit Amerikan në Bujanoc, Luan Sadikun dhe Berat Idrizin ishin të pranishëm në përvjetorin e 242 të pavarësisë së Amerikës. 
Kujtojmë, ambasada amerikane në Beograd këtë vit financoi renovimin e sallës së vogël të Shtëpisë së Kulturës në Bujanoc./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »