Doni të fitoni zemrën e Encës? Ja cili është “çelësi” (Foto)

0

Ajo është një nga nga vajzat më të komentuara dhe më të ndjekura të showbizit shqiptar.

 Shpesh ka publikuar në rrjete sociale kërkesa të shumta nga fansat apo ndjekësit për takime apo për të krijuar një lidhje. Megjithatë duket se këngëtarja Enca Haxhia ja ka bërë me “më të lehtë” personave që duan t’ia fitojnë zemrën duke i treguar mënyrën.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një buqetë me trëndafila të kuq dhe krahas tyre shkruan në foto: “Nëse jeni duke menduar se çfarë të më blini”,-shprehet këngëtarja, e cila mesa duket nuk do dhuratë tjetër veç luleve. Qenka më e thjeshtë seç duket!/Gazeta Express/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »