Error message

Notice: Trying to get property of non-object in ws_image_url() (line 14 of /home/websystem/domains/websystem.info/public_html/sites/all/modules/custom/ws_tools/ws_tools.module).
Do të çmendet Marina, shikoni çka i shkruajnë femrat Getit?
15:29 | 16 Maj 2018

Janë ndër çiftet më të komentuara që nga fillimi i lidhjes, si dhe në martesë.

Që të dy shumë të ndjekur edhe në rrjetet sociale, ku çdo postim I tyre merr shumë vëmendje, shkruan Kosovarja.

Kësaj here, është Geti ai i cili ka publikuar një fotografi ku duket tejet joshës, e që shumë femra i lënë komente të ndryshme, me fjalët më të ëmbla.

Por, ai ka parë këto Marina? Sigurisht, me që të dy të famshëm, edhe ajo merr shumë komente, por a thua edhe të tilla? Ja shikojini…

Edlira Rukaj
S