Do të befasoheni, a e keni ditur sa vjeçare është Majlinda, nëna e Roanit

0

Majlinda Zeka është ish-e dashura e reperit më të njohur dhe të dashur kosovar, Majk.

Ata tashmë nuk janë në lidhje por ka diçka që i bashkon, e ai është Roani, djali i tyre, shkruan ORAinfo.

Të dy po vazhdojnë jetën të ndarë, madje Majku bëri publike lidhjen e tij.

Roani është një fëmijë shumë i ëmbël të cilin mund ta shohim shumë shpesh nga postimet e Majlindës.

E sot përmes një rubrike, në pyetjen sa vjeçare është, ajo është përgjigjur se është 24 vjeç.

Në këtë moshë të re, Majlinda po ia del të jetë një nënë mjaftë e përkushtuar./ORAinfo/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »