Do më çmendësh??? Shkëlzen Berisha nervozon publikisht Armina Mevlanin (Foto)
14:50 | 13 Tetor 2017

Ata janë një nga çiftet shqiptare më të përfolur në vënd. 

Blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali i ish kryeministrit Berisha janë prej vitesh në një lidhje dashurie. Tashmë të gjithë e dinë fiksimin e Arminës për të dalë sa më mirë në foto por dhe të jetë gjithmonë e kuruar në detaje kur publikon diçka në rrjetet sociale. Të njëjtën gjë kërkon dhe nga partneri i saj. Madje ajo kujdeset në detaje dhe për pamjen e Shkëlzenit. Ndryshe nga partnerja e tij që është mjaft aktive në postimet e saj, Shkëlzeni është më i kufizuar. Ai ka ndryshuar foton e profilit në Facebook, por ajo që nuk pritej ishte reagimi i Arminës, që mesa duket i ka dalë situata nga kontrolli në fushën e saj. ‘Do më çmendësh?’ ka shkruar ajo në koment krah fotos të shoqëruar me fytyra të shokuara. ‘Vete ma ke bere’- ja ka kthyer shkurt Shkëlzeni. Kjo nuk është hera e parë që Shkëlzeni dhe Armina bëjnë mini diskutime në rrjetet sociale.
Françeska Jaçe