Djaloshi shqiptar shkon në mbrëmjen e maturës me gomar (Video)

0

Për shumë nga ne mbrëmja e famshme e maturës ka qenë një natë që do donim të binim në sy dhe të ishim në qendër të vëmendjes.

matura

Një maturant nga Gramshi i Shqipërisë ka gjetur mënyrën më origjinale për të qenë i veçantë.

Në një video të postuar në rrjetet sociale, djali shfaqet i hipur mbi një gomar teksa ka mbërritur në mbrëmjen e tij të maturës.

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »