Djali ngacmon vajzën në autobus urban, por ajo ‘ia tregon mirë vendin’ (Video)

0

Një djalë nga Turqi i cili po udhëtonte me urban, ka ngacmuar seksualisht një vajzë që ndodhej para tij.

Por vajza nuk ia ka përtuar dhe i është kthyer duke e goditur me shuplaka e madje edhe pasagjerët e tjerë i kanë dhënë një ‘dorë’, shkruan standard.al. Edhe në urbanet e Shqipërisë janë regjistruar disa raste kur djem kanë tentuar të ngacmojnë seksualisht vajzat.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »