Djali nga Kosova: Më ndihmoni ta gjej dhe ta takoj këtë vajzë që e pash tek Meda në Ulqin

0

Njoftimi i çifteve përmes formes elektronike të njoftimeve duket se po bëhet trend. Janë shpeshtuar rastet kur djemtë dhe vajzat po i kërkojnë ‘simaptitë’ e tyre përmes njoftimeve të dërguara në faqe të ndryshme.

Raste të tilla u publikuan në medja që tri ditë rresht.E një rast i ngjashëm është paraqitur në media.

Një lexues ka shkruar tek faqja jonë se është duke e kërkuar një vajzë, të cilët e ka parë në klub në Ulqin.

Ja njoftimi i tij:Ju lutem me ndihmoni!#ANONIM- Pershendetje Gazeta NewBorn. Kam pare qe jeni faqja me e shikuar ne trojet shqiptare dhe kam shpresen ta gjej vazjen te cilen e dua.Kete te marte mbremje ishte meda dhe kida ne ulqin ne clubin Hollegro po u qujke dhe aty isha vetem me nje shok timin por pash nje vajz e cila me preku shum ne zemer e di qe ishte nga Kosova por qe jetonte jasht diku por nuk mundja te i flisja pasi ajo ishte me prinderit dhe motren e saj , ka qen e veshur zi, nga prapa qe kisha me von doli me afer skenes pasi filloi te kendonte Kida , dmth e kisha perpara dhe qdo her e shikoja por asnjeher nuk pata guximin te i shkoja edhe pse me shkonte mendja me shtyke zemra te shkoj aty tek ta edhe pse ishin prinderit e saj e te ju them se kam diqka shum te madhe brenda meje per kete vajz.Prinderit e saj ishin shum te rinj e theksoi ishin vetem dy vajza dhe prinderit ju lutem shum postojeni ndoshta e sheh kete postim dhe do doja veq te i thoja dy fjal asgje me shum , te i thoja se sikur po vdisja kur e mendoja momentin qe me ndoshta kurre sdo te te shoh ne kete bote ???? kjo me beri qe te ju shkruaj

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »