Djali e sulmon babain, arrestohet nga policia

0
Police
Viktima mashkull shqiptar ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari shqiptar (djali i tij). Incidenti dyshohet të ketë ndodhur për shkak të një kontesti pronësor.
Viktima është dërguar për tretman mjekësor ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit në konsultim me prokurorin është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

 

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »