Djali e sulmon babain, arrestohet nga policia
15:01 | 26 Qershor 2016
Viktima mashkull shqiptar ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari shqiptar (djali i tij). Incidenti dyshohet të ketë ndodhur për shkak të një kontesti pronësor.
Viktima është dërguar për tretman mjekësor ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit në konsultim me prokurorin është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/
 

Nevina Shtylla
S