Disa të rinjë duke e shpallur vetën të humbur tentojnë të arrijnë famë

0

Për disa ditë radhazi në rrjetet sociale ka qarkulluar një lajm se ka humbur Ilir Mustafi, nga fshati Nesalcë komuna e Bujanocit i cili jeton dhe vepron në CH, në fakt si duket këtë e ka bërë vet personi për të arrtur famë, me lajmin se gjoja ka humbur.

11221597_662975987181742_862424694834530408_n

BujanociNet pas postimit të lajmit të cilin e ka publikuar www.albinfo.ch, ka marrë disa informata nga vizitorët se ky person nuk ka humbur dhe se këtë sipas atyre që e njohin Iliri e ka bërë për të arritur famë. BujanociNet falënderon të gjith vizitorët për këto informacione. Në vazhdim ju sjellim disa nga postimet që kanë arritur në adres të redaksis./BujanociNet/

http://www.albinfo.ch/humbet-ilir-m-pas-kontaktit-te-dyshimte-ne-facebook/

11272266_946958138668788_2022088063_n

 

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »