Diona Fona provokon nga pishina, shikojeni si duket
23:05 | 13 Dhjetor 2018

Bukuroshja shqiptare, Diona Fona para pak javësh lansoi këngën e re “Feeling”, në të cilën u shfaq me plot stil, shkruan lajmi.net.

Përveç projekteve muzikore, Diona nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ndryshme me ndjekësit e saj, pa lënë anash edhe ato provokuese.

E në këto të fundit duket se artistja ka gjetur kohë edhe për relaks teksa shfaqet në një pishinë ku në fokus ka të pasmet e saj.

Përndryshe, Diona hyn në mesin e artisteve të reja më të pëlqyera në skenën tonë muzikore. /Lajmi.net/

Kejvina Kthella