Dinari serb ka arritur vlerën më të lartë këtë vit

0

Sot dinari serb ka arritur vlerën më të madhe ndonjëherë, duke fituar prej Euros edhe një 0.3 përqindësh, raportojnë mediat serbe.

dinari

Tani për tani kursi i këmbimit mes euros dhe dinarit është 120.1681 dinarë për një Euro.

Kjo vlerë është më e larta e vitit në raport me euron, njoftojnë ekonomistët serb.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »