Dikush në Sërbi merr pagë 4.000 euro, këta janë personat më të paguar në Serbi (Dokument)

0

Të dhënat e Ministrisë së Financave tregojnë 85 personat më të paguar të sektorit publik në Serbi.

pagat 

Sipas këtyre të dhënave, në listë prinë Milan Zivanovic që kap shifrën e 489.929, kurse më pas vjen edhe Sinisha Laziç, drejtor i fondit të Vojvodinës. Poashtu, në listën e më të paguar janë edhe 19 gjyqtarë, pagat e të cilëve janë duke shkuar deri në 360.000 dinar, dhe nëntë profesorë kolegji.

hahahahaahah huhuhuuh

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »