Digjet shtëpia afër ish-tregut në Preshevë, nuk ka të lënduar

0

flak

Një shtëpi në rrugën Sava Kovaqeviç është kapluar nga flakët rreth orës 00:40, ende nuk janë bërë të ditura shkaqet e zjarrit. Pas kaplimit nga flakët janë njoftuar zjarrëfikësit dhe policia.

Pas intervenimit nga zjarrëfikësit zjarri u shua tërësisht. Nuk raportohet të ketë të lënduar.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »