Dieta japoneze me të cilën humbni 5 kg për 7 ditë

0

Gjëja më e mirë e kësaj diete është se nuk duhet të investoni shumë dhe të ndryshoni komplet jetën tuaj, pra kjo është arsyeja kryesore pse është kaq e famshme.

Dieta është shumë e thjeshtë. Ajo çka ju nevojitet është që çdo mëngjes të hani banane dhe të pini ujë i cili ka qëndruar në temperaturë të dhomës, ndërsa pjesën tjetër të ditës mund të hani çfarë të dëshironi.

Bananet janë të pasura me niseshte rezistente të cilat në mënyrë aktive e bëjnë trupin që të humb kilogramët e tepërt.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »