Diellza Kolgeci bën palestër edhe në muajin e tetë të shtatzënisë 
15:25 | 10 Prill 2019

Diellza Kolgeci dhe basketbollisti Fisnik Rugova, janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja shqiptare do ta sjell në jetë vajzën e saj të cilën mezi po pret që a mbajë në duar. Për shëndetin e saj Diellza po kudeset akoma pa lindur pasi nuk i ka ndërprerë as ushtrimet në palestër as tash kur është në muajin e tetë.

Së fundmi ajo i ka publikuar disa foto dhe duket shumë në formë./Lajmi.net/

Kejvina Kthella