Di Maria flet për Messin e Ronaldon, cilin e ka më “dost”?
10:03 | 21 Qershor 2015

Angel Di Maria ka folur për herë të parë për dallimin mes Messit dhe Ronaldos. Ylli argjentinas ka thënë se ndihet krenar se ka luajtur me dy më të mirët e botës. foto ”Për mua do të thotë shumë. Unë kam luajtur në një skuadër me dy futbollistët më të mirë në botë. Të them të drejtën të dytë për mua janë si vëllezër, por raportet me Leon janë më të afërta. Mendoj se jam futbollist me shumë fat për të luajtur me këta futbollistë në një skuadër” ka thënë Di Maria./Indeksonline/
Edlira Rukaj