Dhurata prezanton nënën e saj, ajo duket me e re se e bija
09:00 | 13 Shtator 2018

Sonte janë mbledhur e gjithë familja e Dhurata Ahmetajt.

Këngëtarja nga Prizreni pak më herët përmes një postimi të publikuar në Instagram bëri të ditur se sot është ditëlindja e babait të saj, shkruan lajmi net.

Me ç’rast ajo ka publikuar pothuajse të gjithë anëtarët e familjes, përfshirë edhe nënën: “Nëna ime duket më e re se unë, xheloze”, ka shkruar ajo.

Nëna e Dhuratës mahnit me pamjen gjersa shfaqet mjaft elegante dhe në formë. Jo më kot është thënia bëmë mama të të ngjaj.

Nga ana tjetër, Ahmetaj sapo ka sjell projektin e ri muzikor ‘A po vjen’, që u prit mirë nga publiku.

Kejvina Kthella