Dhurata e “injoron” keq Encën

0

Mania për të përdorur opsionin më të ri në Instagram ajo e videos Live, i ka kapluar dhe vipat tanë.

Dhurata Dora është një nga këngëtaret e famshme e cila e ka përdorur disa herë live-n, ku iu është përgjigjur pyetjeve të fansave të shumtë.

Por në videon e fundit live fansat kanë parë një koment të Encës: “Bëhu e gjallë”, dhe këngëtarja kosovare nuk i është përgjigjur fare mikes së saj.

Nuk dihet arsyeja e këtij veprimi, mbase Dhurata nuk e ka parë fare komentin, edhe pse vështirë ta thuash këtë gjë, ose diçka ka ndodhur mes të dyjave.

Ngelet për tu zbuluar në të ardhmen./shqiperiaime.al/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »