Dhurata e Christiano Ronaldos për agjentin e tij, një ishull grek

0

Pas tre fëmijëve dhe një lidhjeje që zgjat prej vitesh, Jorge Mendes mbreti i agjentëve të lojtarëve të futbollit është martuar në Porto me të fejuan e tij  Sandra Barbosa.

mendes1

 

Në dasmë nuk mund të mungonte sigurisht më i famshmi i lojtarëve të menaxhuar prej tij, Christiano Ronaldo, i cili ishte edhe dëshmitari i nderit.

mendes2

 

Sipas mediave online, dhurata që Cr7 i ka bërë agjentit të tij është një ishull në Greqi me vlerë disa milionë euro.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »