Dhurata Dora vjen me foton e radhës
14:14 | 11 Prill 2017

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora ka kohë nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë ajo vazhdon të jetë aktive në mbrëmje të ndryshme si brenda ashtu edhe jashtë vendit. Dora anash nuk lë as ndjekësit e saj në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline. Me anë të paraqitjeve të ndryshme ajo mundohet të tregohet sa më aktive. Në fotografinë e radhës të publikuar në Instagram ajo duket bukur dhe thjeshtë.

Alba Hoxha