Dhurata Dora nuk ndalet (Foto)

0

Sapo ka publikuar këngën e saj më të re “A bombi” dhe për pak ditë i ka kaluar 1 milion klikime por për Dhurata Dorën kjo nuk mjafton. Ajo do të ketë gjithmonë diçka të re në muzikë.

Dëshira për të sjellë hite sa vjen edhe shtohet dhe për këtë duhet shumë punë. Jo më kot Dhurata Dora është rikthyer në studio menjëherë për të realizuar një tjetër hit, raporton Indeksonline.

Nuk e dimë ende nëse do të jetë një tjetër bashkëpunim me Young Zerka apo do ta shohim përsëri vetëm, por diçka është e sigurt që producenti i saj Alandy po punon shumë për të krijuar një këngë që do të kalojë sërish në miliona klikime.

Në linkun më poshtë mund ta ndiqni këngën “A Bombi”. /Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »