Dheu i Bardh i kalueshëm dhe pa kolonë (Foto lajm)

0

Në vendkalimin kufitarë mes Sërbisë dhe Kosovës Dheu i Bardh, si duket policia doganore sikurse ajo e Sërbisë poashtu edhe e Kosovës, kanë marë masat e duhura që udhëtarët mos të presin me orë të tëra në kolonë për ta kaluar kufirin.

Kolona 1

BujanociNet edhe sot për hir të informimit të drejt dhe të shpejtë ka vizituar këtë vendkalim kufitarë për tu informuar rreth procedurës së kalimit të kufirit. Siç edhe tregojnë fotot në orët e mesditës të ditës së hënë pothuajse nuk është vërejtur asnjë automjet duke pritur./BujanociNet/

kolona 3 kolona 2

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »