Detaji që habiti të gjithë, kaq ndryshe duket Zaimina në këtë paraqitje
23:05 | 11 Janar 2019

Zaimina Vasjari ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet me një kapele në kokë, shkruan lajmi.net.

Pikërisht kjo kapele dhe veshja shumë elegante, e bënte atë të dukej ndryshe, saqë ishte e vështirë ta njihje.

Kujtojmë që këngëtarja komplimentohet vazhdimisht për format trupore, të cilat çdo herë i ka në top-formë.

Zaimina është nënë e një vajze, për të cilën po kujdeset që prej lindjes së saj, ndërsa prej kohësh nuk është aktive në muzikë. /Lajmi.net/

Kejvina Kthella