Deputetës Kosovare, Duda Balje nuk i duhet liberalizimi i vizave, ajo po shëtit europën me pasaport diplomatike (Foto)

0

Deputetja Dude Balje duket se nuk e ka ndërmend ta lëshoj “frontin” e deputetes më hot në Kuvendin e Kosovës, por asaj nuk po i duhet liberalizimi i vizave ku qytetarët e Kosovës po e kërkojn kohë të gjatë, pasi ajo ka pasaportën diplomatike me të cilën po e shëtit botën.

Deputetja është shumë aktive në rrjetet sociale ku së fundmi ka publikuar disa fotografi nga pushimet e saja në Francë, dhe ajo shihet mjaftë e bukur dhe e lumtur me pasaportën diplomatike.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »