Del në shitje albumin “USA” nga PINT, Lyrical Son dhe Lluni sjellin me klip këngën “JBMTQR”
08:00 | 17 Shkurt 2019

Në kuadër të këtij albumi, dy reperët e labelit, Lyrical Son dhe Lluni publikuan me videoklip këngën e re, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për projektin me titull “JBMTQR”, që bëhet kënga e parë nga ky album e publikuar edhe me klip.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Lyrical Son dhe Lluni, ndërsa për videon u kujdes MOTIONAL (MK).

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Lluni dhe Lyrical Son. /Lajmi.net/

Alesia Bami