De Bruyne, “çmenduria” e Bayern Munchen! (FOTO)

0

Bayern Munchen e ka në plan të bëjë një nga transferet më bombastike në histori të Bundesligës. Sipas mediave gjermane, Bayern do të lejoi shitjen e Arien Robben në vitin 2017, atëherë kur do ti skadoi kontrata.

foto

Kevin De Bruyne do të jetë pasardhës i tij. Ylli i Wolfsburg thuhet se është dëshira e parë e bavarezëve dhe se Bayern ka gati për të plot 50 milion euro.

Bayern thuhet se e sheh ëolfsburgun si skuadrën më rivale në Bundesliga në vitet e ardhshme dhe për këtë mund ta dëmtoi paksa atë duke i blerë lojtarin kryesor të skuadrës./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »