David Beckham ‘qon peshë të gjithë’! Ja cila kombëtare do ta rrëmbejë Kupën e Botës sipas tij

0

Para fillimit të Kampionatit Botëror shumë ish-yje të futbollit kanë dhënë parashikimet e tyre, e njëri nder ta është edhe David Beckham ,përcjell ORAinfo.

Beckham ishte më besnik në parashikimet e tij dhe mbështeti pas Anglinë.

Ish-ylli  i Manchester United beson se vendi i tij do ta bëjë atë në finale dhe do të mundë Brazilin, ndërsa gjithashtu do t’i drejtohet Harry Kane, të cilin ai beson se do të jetë një BISHË në këtë turne./ORAinfo/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »