Dalin pamje të reja: Ja si e sulmoi polici qytetarin e moshuar në mes të rrugës (Foto+Video)

0

Një lexues i lajmi.net ka dërguar pamje të reja dhe më të qarta ku zyrtari policor brutalisht sulmon qytetarin e moshuar.

Lexuesi duke dashur të mbetet anonimë ka thënë se dhuna e policit ishte pa asnjë arsye.

Për më shumë shikoni pamjet.

Powered by WPeMatico

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »