Dafina Zeqirit i mungojnë…

0

Dafina Zeqiri, njëra ndër këngëtaret më të kërkuara dhe më aktive të skenës muzikore.

DaffiVëmendjen e publikut arrin ta fitojë çdoherë me stilin e saj. Pas publikimit të fundit të këngës “Over You”, Dafina i ka thënë stop punës në mënyrë që të kalojë kohë me njerëzit e me gjërat që atë e bëjnë të ndjehet mirë, transmeton Tribuna.

Përveç njerëzve, ajo është mjaft e dashur edhe me dy qentë e saj. Përmes një postimi në rrjetin social ‘Instagram’ këngëtarja ka thënë se ka shumë nevojë që t’i shohë qenushët e saj, të cilët i konsideron edhe si fëmijë. “Kam nevojë për ju, e di edhe ju keni nevojë për mua. Ejani te mami”, ka shkruar Dafina në një postim në këtë rrjet.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »