Dafina Zeqiri me një tjetër sukses në karrierë (Video)
09:59 | 31 Mars 2015

Është në majat më të larta të suksesit. Këngëtarja Dafina Zeqiri përveç stilit unik të saj, ajo po shijon ndjenjën e të qenit artistja më IN dhe më e kërkuar e momentin. Dafina Ajo para ca kohësh lanosi këngën ‘Shumë qef’ me të cilën përveç që u pëlqye për tekstin e muzikën, Dafina na la pa mend edhe me trupin e saj tejet seksi. Deri më tani, këngëtarja ka arritur që t’i grumbulloj 3 milion klikime në kanalin Youtube, E kjo gjë vetëm po i vazhdon arritjet e saj. /Indeksonline/
Aurela Hoxha