Dafina Zeqiri me një tjetër sukses në karrierë (Video)

0

Është në majat më të larta të suksesit. Këngëtarja Dafina Zeqiri përveç stilit unik të saj, ajo po shijon ndjenjën e të qenit artistja më IN dhe më e kërkuar e momentin.

Dafina

Ajo para ca kohësh lanosi këngën ‘Shumë qef’ me të cilën përveç që u pëlqye për tekstin e muzikën, Dafina na la pa mend edhe me trupin e saj tejet seksi.

Deri më tani, këngëtarja ka arritur që t’i grumbulloj 3 milion klikime në kanalin Youtube, E kjo gjë vetëm po i vazhdon arritjet e saj. /Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »