Dafina e “kall” në mbrëmjet e saj muzikore (Video)

0

daffy

Këngëtarja kosovare, Dafina Zeqiri me paraqitjen e saj kudo që shfaqur mahnitë të gjithë, më shumë stil dhe sharmë.

Dafina së fundmi ka shpërndarë disa video në rrjetin e saj social Instagram dhe tregon se si e ‘kall’ atmosferën nëpër mbrëmjet muzikore që ajo i mban si brenda Kosovës ashtu edhe jashtë saj.

Ndryshe, këngëtarja në fjalë mbrëmë dukej si mos më mirë e veshur më të zeza dhe një grim të thjeshtë duke performuar. /Lajmi.net/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »