Çuna Zaimina është gati! (Foto)

0

Këngëtarja Zaimina Vasjari, është njëra ndër femrat e njohura që përflitet shumë shpesh për të.

Në fotot që ajo i ndan me ndjekësit e saj nëpër rrjetet sociale, Zaimina e reklamon trupin, duke filluar nga gjoksi, e shpesh ndodh që ajo edhe këmbët e saj të drejta dhe të gjata t’i reklamoj.

Edhe sonte këngëtarja Vasjari nuk i len ndjekësit e saj që të mbesin pa ia parë këto këmbë. Ku ajo shihet se është shtrirë në divan dhe po shikon në telefon, shkruan Kosovarja.

Pamje kjo e cila normalisht nuk kalon pa e ngacmuar imagjinatën mashkullore.

Por çuna, Zaimina është bërë gati të flejë mos e keqkuptoni!

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »