Çmenduria e këtij të riu, kapet pas trenit përderisa ai ishte në lëvizje (Video)

0

Një 23 vjeçar nga Australia ka bërë një gjest mjaft të çuditshëm.

Nga pamjet e një videoje e cila po qarkullon nëpër rrjetet sociale shihet se si i riu është kapur në fund të trenit dhe qëndron jashtë tij përderisa ai është në lëvizje.

Megjithëse shpejtësia e trenit shkonte deri në 110 kilometra atij nuk i pengonte kjo gjë aspak.

Nuk dihen arsyet se pse ka bërë një veprim të tillë, por veprimi i tij po bën gjiron nëpër botë.

Sipas njoftimeve zyrtare, i riu është arrestuar nga policia dhe ata janë duke u marrë me rastin e tij./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »