‘Çmendet’ Unai, po ia rrëmben  nga duart Juventusit  super-futbollistin  

0

Arsenali ka mbajtur bisedime me agjentin e Emil Forsberg në lidhje me një marrëveshje të mundshme për mesfushorin e RB Leipzig, thotë SportExpressen,përcjell ORAinfo.

Atletico Madrid dhe Juventus janë gjithashtu të interesuar për Suedezin megjithëse Leipzig kohët e fundit deklaroi se nuk dëshironin të shesin Forsberg këtë verë.

 

Një ofertë që tejkalon 45 milionë funte (60.1 milionë dollarë) po kërkohet për yllin e Leipzigin për të ndryshuar qëndrimin e tyre pasi klubi i Bundesligës gjithashtu duket të shpërblejë Forsberg me një kontratë të re./ORAinfo/

 

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »