“Çmendet” Shkenda Dubova, ja çfarë foto provoktive publikon! (Foto)

0

Shkenda Dubova nuk është se qëndron edhe aq aktive në skenën muzikore.

Janë pozat e saj joshëse dhe provokative, që e bëjnë atë të jetë e pranishme edhe më tej në mediat rozë.

Me pozën e radhës të publikuar në InstaStory ajo qëllimisht ka provokuar me gjoksin e saj!.

Ky veprim nuk është aspak i hijshëm, por ja që ajo e ka bërë këtë!.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »