‘Çmendet’ gjiganti evropian! Ofron plotë 270 milionë për Mbappen
15:57 | 10 Qershor 2018
Manchester United i José Mourinho dëshiron të “thyejë tregun”. Anglezët e dinë se nëse nuk arrijnë një hap për të marrë futbollistë të mëdhenj do të jetë e pamundur për të konkurruar sezonin e ardhshëm për Ligën e Kampionëve,përcjell ORAinfo.

Për këtë arsye ata duan të formojnë një treshe ofensive me Alexis Sanchez, Romelu Lukaku dhe një nënshkrim  të madh që mund të jetë Kylian Mbappé.

Paris Saint Germain po kalon  nëpër probleme ekonomike dhe nëse dëshirojnë  ta mbajnë  Neymar ata duhet të lirojnë diçka nga skuadra dhe ata mund të mendojnë për një ofertë prej 270 milionë eurosh që Manchester United Unë do ta propozoja atë për yllin francezë, një lojtar i pëlqyeshëm nga José Mourinho./ORAinfo/

Atalanta Kërçyku
S