‘Çmendet’ Chelsea, ofron një ‘mal’ me para për transferimin e Salah
15:29 | 17 Maj 2018
Chelsea dhe Manchester City kanë gati ofertat për egjiptianin.

Mohamed Salah ka oferta të jashtëzakonshme.

Sipas “Diario Gol”, dy klube të Premierligës janë vënë tani pas egjiptianit, përcjell lajmi.

Chelsea dhe Manchester City kanë gati ofertat për egjiptianin.

Dy klubet janë gati të ofrojnë 175 milionë euro për sulmuesin e Liverpoolit.

Për të mbeten të interesuara edhe Real Madrid dhe Bayern Munchen.

Atalanta Kërçyku
S