Çka po ngreh Marina Vjollca?
09:56 | 12 Shkurt 2015

Ka postuar një fotografi në rrjetet sociale ku shihet se është duke bërë qejf në një club nate. Marina Përpos pijeve alkoolike të cilat vërehen në këtë foto, bukuroshja shqiptare Marina Vjollca po pinte edhe diçka tjetër. Ajo shihej se si po ngrehte tym nga shisha dhe këtë thithje të tymit e bënte si një profesioniste.
Aurela Hoxha