Çka po ngreh Marina Vjollca?

0

Ka postuar një fotografi në rrjetet sociale ku shihet se është duke bërë qejf në një club nate.

Marina

Përpos pijeve alkoolike të cilat vërehen në këtë foto, bukuroshja shqiptare Marina Vjollca po pinte edhe diçka tjetër.

Ajo shihej se si po ngrehte tym nga shisha dhe këtë thithje të tymit e bënte si një profesioniste.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »