Çka është duke bërë Robin Haxhi Krasniqi?

0
Boksieri kosovar,Robin Haxhi Krasniqi i është rikthyer stërvitjeve Robin Haxhi Krasniqi, boksieri nga Juniku, ka nisur stërvitjet pas humbjes që pësoi nga gjermani Jurgen Brahmer, në finale të WBA-s
00_12_14298793381089527381
“Ka ardhur koha prapë për stërvitje, pas një pushemi të mire dhe duke iu falënderuar mbështetjes se fansave te mi u riktheva me plot motivim dhe forcë në punën time!!!”, ka shkruar Haxhi Krasniqi në Facebook.

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »