Çka bëjnë fansat për t’u fotografuar me Encën s’do ta besoni! (Video)

0

Është një nga këngëtaret me të pëlqyera shqiptare.

Enca Haxhia në llogarinë e saj në Instagram ka hedhur një video ku shihet se si një grup i fansave të saj e kishin rrethuar deri sa ajo ishte në makinë dhe ‘luftonin’ me njëri-tjetrin se cili do bënte foto i pari me këngëtaren, shkruan lajmi.net.

Kjo gjë padyshim e ka lumturuar Encën, prandaj videos ia la një shkrim ku është pjesë nga kënga e saj e fundit ‘Ciao’.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »