Cima në spital (Foto)

0

Humoristi i njohur shqiptar, Rasim Thaçi-Cima ka vizituar sot repartin e Hematologjisë në QKUK.

Cima

Ai nëpërmjet një postimi në “Facebook” ka treguar se ka takuar njërin prej fëmijëve i cili po sot kishte ditëlindjen.

“U mërzita kur pashë ata fëmijë të mirë e të bukur që po shëroheshin,po ashtu rastisa dhe në ditëlindjen e një fëmije ku stafi mjekësor dhe prindërit po mundoheshin që sa më mirë ta organizonin këtë ditëlindje”, ka shkruar ai, citon zeri.info.

Postimi i plotë:

Sot isha një vizitë të shkurtër në repartin e Hematologjisë,ku me të vërtet edhe u gëzova ,por edhe u mërzita kur pashë ata fëmijë të mirë e të bukur që po shëroheshin,po ashtu rastisa dhe në ditëlindjen e një fëmije ku stafi mjekësor dhe prindërit po mundoheshin që sa më mirë ta organizonin këtë ditëlindje,e dhashtë Zoti që ditëlindjet e ardhshme të gjithë këta fëmijë t’i presin nëpër shtëpitë e tyre të gjithë të sheruar,Zoti i bekoftë.

Image
Image
Image
Image
Image

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »