Çili për herë të parë e provoi…
09:58 | 11 Mars 2015

‘Nuk e kisha provuar më parë, ndaj edhe ka mbetur e habitur’. Sigurisht që ju do të mendoni për herën e parë të këngëtares Çiljeta Xhilaga kur ka kryer një raport seksual, por jo, bëhet fjalë për diçka tjetër. Ciljeta Ajo ka provuar për herë të parë...shampanjë. Po, po shampanjë, por një lloj të veçantë e cila kishte brenda edhe disa grimca floriri. Ka qenë vetë këngëtarja e cila ka deklaruar se gjatë ditës së sotme ka provuar një shampanje e cila kishte brenda saj ar, të cilin Çiljeta e ka treguar në fund të gotës që sapo kishte pirë. Por duket se edhe në këtë pikë, ndoshta fakti që ka provuar një pije të rrallë e ka entuziazmuar më kot artisten, së cilës i është shpjeguar se bëhet fjalë për disa fletë të arta që treten lehtësisht nga organizimi dhe jo ar i vërtetë. /Indeksonline/
Edlira Rukaj