Çifti që paguhet 8000 dollarë për një foto në Instagram (Foto)

0

Një çift paguhet 8000 dollarë vetëm për një foto, pasi u bë i njohur prej udhëtimeve të shumta publikojnë në rrjetin social, Instagram.

Jack Morris dhe e dashura e tij, Lauren Bullen u njohën në Fiji dhe krijuan një stil jetese duke bërë fotografi në disa vende të ndryshme të botës.

Të dy e kanë pasion të udhëtojnë nëpër botë dhe arrijnë të shkrepin foto mahnitëse, për të cilat kanë kërkuar të paguhen. Në një intervistë për revistën Cosmopolitan, 26-vjecari ka pranuar se nuk do të bënte asnjë reklamë për më pak se 3000 dollarë.

Tashmë kanë arritur rreth 3 milion ndjekës, të cilët shikojnë shumë gjëra të vecanta në profilin e tyre.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »